Właśnie rozpoczyna się kolejna edycja konkursu matematycznego - Pangea. Konkurs przewidziany jest dla uczniów wszystkich poziomów nauczania - szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:
  • I etap - szkolny - składa się z 15 pytań. Za jakiego przeprowadzenie odpowiedzialna jest szkoła. Do II etapu zostanie zkwalifikowanych najlepszych 500 uczestników ze wszystkich kategorii.
    Termin: 10 stycznia 2014
  • II etap - przeprowadzony zostanie w Vistula University przy ul. Stoklosy 3, 02-787 Warszawa – Ursynów. Test będzie składał się z 30 pytań.
    Termin: 28 marca 2014
Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://pangea.edu.pl/. Termin rejestracji upływa dnia 29 listopada 2013 roku. Zachęcamy do udziału w konkursie, na zwycięsców czekają atrakcyjne nagrody m.in.: laptopy, tablety.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać po adresem: http://pangea.edu.pl/.
Rozwiń

Pomoc on-line

Jeśli masz jakikolwiek problem z obsługą usług dostępnych na naszej stronie utworzyliśmy pomoc on-line. Poprzez poniższy adres e-mail można zgłaszać błędy na stronie, propozycje dodatkowych zadań, a także zapytać o szczgóły rozwiązania. Zachęcamy również do skorzystania z czatu z naszym konsultantem.


kontakt@kochammatematyke.pl

Otwórz czat on-line